07.02.2017

Palve

Tund, mis muudab maailma

Tegemist on hea töövahendiga igale kristlasele oma palveelu rikastamisel. Raamat annab Piibelliku mudeli kuidas iga päev tund aega palvetada. Vaadatakse palve olemust, selle erinevaid osi (näiteks ülistus, piht, mõtisklus, kuulamine, isiklikud palved) ning nende Piibellikke aluseid.
Raamatuga sobib hästi kokku ka BFAM Palve töövihik.

Pastor Raido Oras on raamatu kohta öelnud järgmist:

“Peaks aga ei oska, vahest ei taha, need on paljude kristlaste salajased tunded ja mõtted, kui keegi hakkab rääkima palvest.
Mulle isiklikult meeldib palvetada, ka oma kiire elutempo juures. Antud raamat suutis mind üllatada oma avara arusaamisega palvest ja palvetamisest. Ma olen väga tänulik, et “Tund mis muudab maailma” on trükitud eesti keelde. Mingil moel suudab autor palvest niimoodi rääkida, et see muutub kütkestavaks ja haarab sind endasse. Tegemist on haarava ja võimalik, et elu muutva raamatuga, mille kätte võtmist ei pea kahetsema keegi.”

 

 BFAM palve töövihik

Piibliuurimismeetod, mis sisaldab 52 piibliõppe tundi palvest. Selgitatakse BFAM (Be Fruitful and Multiply – olge viljakad ja teid saagu palju) meetodit ning sellele järgneb piibliõpe Meie Isa Palve, isikliku palve, lõikuspalve ja viimaks Tund, mis muudab maailma palvesektoritest.
Sobib väga hästi kodugrupis aga ka individuaalseks kasutuseks.

 

 Kuidas palvetada

Praktiline, taskusse või Piibli vahele mahtuv vihik, mille eesmärgiks on aidata Sul välja töötada plaan oma isikliku palve jaoks, selleks et palvest saaks Sinu igapäevaelu praktiline osa.

 

 Maailma palvekaart

 Lahti volditav kaart, mis aitab sul kuu jooksul palvetada kõikide riikide ja piirkondade eest maailmas. Lisaks on võimalus palvetada oma naabruskonna ja ühiskonna erinevate mõjuvaldkondade pärast.