18.02.2019

Kogudusele

KrIK-i igapäevane töö on suunatud koguduste varustamiseks vajalikuga, et kogudus saaks jõuda inimesteni, kes otsivad, aga ei ole veel Jumalat leidnud.

Kui Sa oled sattunud siia lehele mõne KrIK väljaantud materjali peale, aga Sa ei ole veel saanud kontakti ühegi kristliku kogudusega, siis tahame Sind selles aidata: oleme eraldi lehel välja toonud Eestis tegutsevad kristlikud kogudused. Kui see nimekiri Sind ei aita, võta meiega julgelt ühendust. Peamine on, et Sa ei jääks oma usuteel üksi – nii on hingevaenlasel lihtne Sind patu teele tagasi tõugata!

Põhjus, miks KrIK töötab eelkõige läbi koguduste on lihtne – usuletulnu vaimulik kasv kestab mõned aastad ning see saab toimuda ainult koguduses. Ja ka selleks on lihtne põhjus: kristlasena, ükskõik kas mitmendat päeva või mitmendat põlve, saame kasvada Jumalale lähemale siis, kui on ka teisi usukaaslasi meie eest palvetamas, Jumala Sõna uurimas ning muud moodi toetamas.

Kogudustele pakume

Materjalid
KrIK-il on lai valik materjale, mille eesmärk on toetada koguduse liikmeid evangeeliumi jagamisel. Materjalidele on võimalik trükkida koguduse andmed.
Kõik standardmaterjalid on kogudustele tasuta.
Koolitused
KrIK töö keskendub eelkõige evangeeliumi viimisele kodudeni. Koguduses tehakse aga põhitöö: jüngerdamine ja usuletulnute vaimulik kasv. KrIK vahendab, otsib ja vajadusel korraldab koolitusi, mis vastavad konkreetse koguduse hetkevajadustele ja mis aitavad kaasa seatud eesmärkide saavutamisele
Postitamine
KrIK-il on sissetöötatud lahendused piirkonna kodudeni jõudmiseks postitamise teel. Postitamised tehakse koostöös kogudustega – kaasas on kogudusepoolne sõnum, mille siht on kutsuda inimesi esimesele kontaktile koguduse ja Jeesusega.
KrIK saab osaleda postituskulude katmisel
Know-how, tugi, võrgustik
Üksiküritajana on tihti raskem kui peaks olema. KrIK on osa ülemaailmsest organisatsioonist EHC ja Eesti Evangeelsest Alliansist. KrIK teeb eri konfessioonide misjoniorganisatsioonidega koostööd. Aitame hea meelega kontaktide loomisel, kus see vajalik on
Võimalus läkitada
Koguduseliikmete innustamine ja võimalusel ka rahaline toetamine, osalemaks KrIK-i töös, on kogudusele võimalus olla läkitajaks. Välismisjonäride läkitamine võib kogudusele üle jõu käia, aga sisemisjonäride toetamine on oluliselt jõukohasem. Kogudus saab läkitamisest palju – läkitatud koguduseliige saab kogemusi ja oskusi teiste misjonitöö tegijatelt ning tuleb nende oskuste-teadmistega oma kogudusse tagasi.